До дня здоров*я та всевсітнього дня Землі

У наш складний екологічний час багато людей переймається проблемами пов*язанами із збереженням здоров*я та природних ресурсів нашої планети. І ми не оминули актуальності даної проблеми. У квітні було проведено ряд заходів присвячених не тільки екології Людини та Землі, а ще й екології Моралі.

/Files/images/Изображение 658.jpg

Свято здоров*я

До Всесвітнього дня здоров*я бібліотека ім. А.Малишка влаштувала для своїх читачів справжнісіньке свято, яке носило символічну назву «Про здоров*я треба знати, добре дбати, шанувати». Гостям свята були запропоновані: цікаві розповіді про рецепти здоров*я, «дефіле здоров*я», сміхотерапія та сеанс оздоровчої медитації. Всім дуже сподобалось . Було весело.

/Files/images/Изображение 686.jpg

Урок моральності

Ні для кого не секрет, що для того щоб почути нецензурне слово не треба далеко ходити. Достатньо просто вийти на вулицю. Особливо ці слова полюбляє наша молодь, яка вживає їх навіть не задумуючись, а чи потрібні вони в нашому житті, яку користь чи шкоду вони завдають кожній людині. Про це йшла мова на уроці моральності «Вірус лихослів*я», який бібліотека ім. А.Малишка провела для своїх читачів. Такий незвичний урок провела науковий співробітник музею-садиби А.Малишка в м. Обухові, журналіст Артюшенко О.

/Files/images/100_7307.JPGЗакрути міцніше кран, щоб не витік океан!

Екологічна бесіда під такою назвою пройшла в бібліотеці ім. А.Малишка. Бесіду підготувала і провела бібліотекар читального залу Жилякова О. Свою розповідь про воду Оля побудувала в формі діалогу з учнями. Чому треба берегти воду? Чи вистачить на Землі питної води? Звідки береться джерельна вода? Чи можна пити воду, яка тече з водопровідного крана? Всі ці та багато інших питань були розкриті ході бесіди.

Коментарi